Jak si vylepšit svou image?

“ Image je to, co člověk potřebuje, aby si druzí mysleli, že je tím, čím by rád byl. “  F.M. Barwasser


Víkendové a jednodenní workshopy zaměřené na tvorbu osobní image

Rádi byste zdokonalili či změnili svůj způsob péče o vlastní tělo, vizáž a mysl? Chtěli byste vylepšit způsob své osobní prezentace – image?

Případně hledáte tvůrčí osobní zábavu a možnost restartu svého ženství? Toužíte nalézt zpět ženu, kterou jste ztratily během uplynulých let, které jste věnovaly třeba manželovi, dětem a rodině?

Máte tedy dostatek volného času a jste ochotny do sebe investovat, ať už čas či peníze? Pak jsme tady přesně pro Vás. Jsme připraveni s týmem vizážistek, kadeřnic, stylistů, koučů, masérů a fotografů. 

Máme pro vás připraveny víkendové a jednodenní workshopy, s osobním přístupem ke každé jednotlivě, které se uskuteční v průběhu roku 2019.

Zaměříme se na:

  • komplexní péči o  tělo, vizáž a mysl
  • fotomodeling, walking
  • pomoc nalézt či podpořit své ženské kvality
  • pomoc prosadit svou osobnost v každodenním životě

Chceme, aby se z vás stala dívka a žena sebevědomá, elegantní, vkusná, schopná pohybovat se v každé společnosti s noblesou a přehledem, aby vaše nezaměnitelná osobnost, šířící kolem sebe křehké ženské kouzlo a pozitivní energii, vynikla.

V každém věku lze přece vykročit k novému štěstí, k novému úspěchu, prožívat svůj život aktivně a získat úplně nový životní pocit.