„Veni, vidi, vici 2022“

Motto: 

Pro každou ženu existuje cesta, jak najít svůj styl a tím dokonalost. Jednou z cest vás provedeme. Věk na té cestě opravdu není překážkou.

Chcete zažít, jaké to je, když si Vás do své péče vezme fotograf, vizážista, kadeřnice, stylista, výživová poradkyně a Vy se na závěr svého snažení projdete po přehlídkovém mole?

Zveme Vás k účasti na námi pořádané soutěži „Veni, vidi, vici 2022“, která má za cíl pobavit ženy věkové skupiny od 49 let a dopřát jim ukázku komplexní péče o svou osobu spolu se zábavou. V každém věku lze přece prožívat svůj život aktivně, vykročit k novému štěstí, k novému úspěchu a získat úplně nový životní pocit i přesto, že ze všech stran je proklamováno mládí bez vrásek, bezvadná postava bez celulitidy a věk nejlépe do 20 let. Dámy, pojďte si věnovat trochu času, zapracujte na sobě a předveďte se na mole! Pro svou rodinu, své známé, kamarády a hlavně samy pro sebe!

Podmínky pro přihlášení:

  • projekt je určen pro ženy od 49let

Pravidla:

  • Casting – je prvním kolem. Castingu se mohou účastnit ženy, které se přihlásily prostřednictvím odpovědního formuláře na stránkách www:enami.cz. Registrace bude možná od 1. 6. 2022 a termín uzávěrky přihlášek je 15. 6. 2022. Castingu se zúčastníte v oblečení dle svého vlastního uvážení. Stejně tak tomu bude s líčením a úpravou vlasů. Casting se uskuteční dne 2. 7. 2022. Přesné místo a čas bude zveřejněn na webu a FB Enami.
  • Kurz modelingu – je druhým kolem. Bude probíhat v termínu od 27. 07. 2022 do 28. 7. 2022 a o místě, ve kterém se bude kurz konat, budou soutěžící informovány emailem. Kompletní informace týkající se kurzu budou také zveřejněny na webu a FB Enami. Během kurzu se budou soutěžícím věnovat profesionálové z oboru vizáže, zdravého životního stylu, stylingu, kadeřnictví, focení a naučí se správný walking. Na závěr kurzu obdrží každá účastnice certifikát o jeho absolvování a budou zveřejněna jména postupujících soutěžících.
  • Soustředění finalistek – je třetím kolem. Uskuteční se 29. 7. 2022 na stejném místě jako kurz modelingu. Kompletní informace týkající se soustředění budou také zveřejněny na webu a FB Enami.
  • Finále – je čtvrtým kolem. Uskuteční se dne 30. 7. 2022 v Kraslicích.

Porota:

O složení poroty rozhoduje organizátor projektu. Rozhodnutí poroty se nedá změnit a odvolání proti němu není přípustné. Hlas každého porotce má stejnou váhu. Člen poroty nemůže být v žádném případě v blízkém či přímém vztahu k soutěžící.

Závěrečná ustanovení:

  • Soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
  • Soutěžící vyjadřuje souhlas s uvedením svého jména a vizuálního vyobrazení v rámci zveřejňování výsledků castingů, kurzu modelingu, soustředění finalistek a finále.
  • Zasláním přihlášky vyjadřuje soutěžící souhlas s podmínkami a pravidly projektu.
  • Obrazové a zvukové záznamy pořízené pro organizátora projektu v průběhu celého ročníku, jsou majetkem Enami, z.s.
  • Organizátor projektu si vyhrazuje právo učinit konečné rozhodnutí ve všech případných sporech, které by mohly v průběhu tohoto projektu vzniknout.